Home

Producatori

Produse vizualizate

9900341 Mareste

9900341

72172-533-0

Produs nou

Pompa carburant NISSAN,

Pompa combustibil NISSAN

Mai multe detalii

2 Produse

259 RON

Informatii

Pompa carburant NISSAN,

Pompa combustibil NISSAN

 

Nume Valoare
Mod de operare electric
Diametru [mm] 38.00
Lungime [mm] 134.20
Alimentare curent [mA] 2.00
Numar conexiuni 2.00
Presiune [bar] 0.15
Presiune [psi] 2.18
Tensiune [V] 12.00

 

NISSAN PATROL GR II Wagon (Y61) 2.8 TD 06-1997 - 05-2000 95 129 RD28Ti autoturism de teren, inchis    
NISSAN PATROL GR II Wagon (Y61) 2.8 TDiC 10-1997 - 02-2000 96 131 RD28Ti autoturism de teren, inchis    
NISSAN PATROL GR II Wagon (Y61) 3.0 D 10-2004 - 118 160 ZD30DDTi autoturism de teren, inchis    
NISSAN PATROL GR II Wagon (Y61) 3.0 D 05-2000 - 09-2004 116 158 ZD30DDTi autoturism de teren, inchis    
NISSAN PATROL GR II Wagon (Y61) 3.0 DTi 05-2000 - 118 160 ZD30DDTi autoturism de teren, inchis    
NISSAN PATROL GR II Wagon (Y61) 3.0 DTi 05-2000 - 116 158 ZD30DDTi autoturism de teren, inchis    
NISSAN PATROL GR II Wagon (Y61) 4.2 D 05-1999 - 09-2004 114 155 TD42T autoturism de teren, inchis    
NISSAN PATROL GR II Wagon (Y61) 4.2 TD 06-1997 - 107 146 TD42T autoturism de teren, inchis    
NISSAN PATROL GR I (Y60, GR) 2.8 TD 10-1995 - 02-1998 82 111 RD28T autoturism de teren, inchis    
NISSAN PATROL GR I (Y60, GR) 2.8 TD (Y60A) 09-1988 - 06-1997 85 116 RD28T autoturism de teren, inchis    
NISSAN PATROL GR I (Y60, GR) 4.2 D (Y60GR) 11-1988 - 06-1997 85 116   autoturism de teren, inchis    
NISSAN PATROL Hardtop (K160) 3.2 TD (K160) 07-1983 - 08-1988 81 110 SD33T autoturism de teren, inchis    
NISSAN PATROL Hardtop (K260) 2.8 TD 05-1986 - 06-1990 85 116 RD28T autoturism de teren, inchis    
NISSAN PATROL Station Wagon (W260) 2.8 TD 06-1989 - 11-1995 85 116 RD28T autoturism de teren, inchis    
NISSAN TERRANO II (R20) 2.7 TD 4WD 02-1993 - 01-2002 74 101 TD27T autoturism de teren, inchis    
NISSAN TERRANO I (WD21) 2.7 TD 4WD 02-1989 - 02-1996 73 99 TD27T autoturism de teren, inchis  

 

Cod OE producătorCodCăutare
AIRTEX E10210  
INFINITI 72172-533-0  
INFINITI 78200-065-0  
INFINITI 78200-066-0  
INFINITI 9900341  
JOHN DEERE AL 155607  
NISSAN 72172-533-0  
NISSAN 78200-065-0  
NISSAN 78200-066-0  
NISSAN 9900341  
PIERBURG 72172501  
PIERBURG 7.21725.01  
PIERBURG 721725010  
PIERBURG 72172503  
PIERBURG 7.21725.03  
PIERBURG 721725030  
PIERBURG 72172513  
PIERBURG 7.21725.13  
PIERBURG 721725130  
PIERBURG 72172533  
PIERBURG 7.21725.33  
PIERBURG 721725330  
PIERBURG 72172543  
PIERBURG 7.21725.43  
PIERBURG 721725430  
VALEO



Recenzii

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

Scrie o recenzie

9900341

9900341

Pompa carburant NISSAN,

Pompa combustibil NISSAN

30 alte produse in aceeasi categorie: